Czym są aplikacje webowe?

Aplikacje webowe to oprogramowanie, które jest dostępne z poziomu przeglądarki internetowej. Mają na celu wspieranie działań biznesowych poprzez wdrożenie nowoczesnych rozwiązań, które usprawniają procesy zachodzące w firmie.

Zalety rozwiązań webowych

Nie wymagają instalacji na urządzeniu użytkownika. Można z nich korzystać w dowolnym miejscu na komputerze, tablecie lub smartfonie. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zautomatyzować procesy w swojej firmie

Przykłady zastosowania

Aplikacje wspomagające zarządzanie i organizację pracy, systemy do przetwarzania danych oraz obsługi zleceń,  platformy do generowania zamówień, konfiguratory ofert.

Wykorzystywane technologie

Do tworzenia projektów wykorzystujemy sprawdzone i ciągle rozwijane technologie, które gwarantują niezawodne działanie aplikacji.

Etapy realizacji

Realizację projektu dzielimy na kilka etapów. Etapy składają się z zadań, które muszą być wykonane w danym czasie, żeby założony cel został osiągnięty. Praktyka ta gwarantuje przejrzystość współpracy oraz pozwala na bieżące śledzenie efektów.

1 Analizowanie

Pierwszym etapem współpracy jest identyfikacja potrzeb Klienta. Kluczem do zadowolenia obu stron jest rozmowa. Jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie co do tworzonego dla Ciebie produktu. Bazując na naszym doświadczeniu dobierzemy optymalne rozwiązanie dla Twojej firmy.

2 Projektowanie

Po dogłębnej analizie potrzeb Klienta i nakreśleniu kluczowych wymagań przystępujemy do etapu projektowania. Wiemy jak połączyć dobry design z funkcjonalnością i przemyślanym interfejsem. Projektowane przez nas rozwiązania są przyjazne użytkownikom.

3 Programowanie

Po zakończeniu etapu projektowania oraz akceptacji makiet następuje zaprogramowanie zamówionej przez Klienta aplikacji. Nasz zespół programistów dokłada wszelkich starań, by nawet najbardziej wymagające projekty były realizowane na czas, przy zachowaniu wysokiej jakości kodu.

4 Testowanie

Stworzony przez nas produkt poddawany jest szeregowi testów wewnętrznych jak i zewnętrznych. Praktyka ta pozwala na szczegółowe dopracowanie aplikacji oraz eliminację występujących błędów. Etap ten nie może być pominięty, gdyż gwarantuje stabilne i płynne działanie aplikacji.

5 Wdrażanie

Po finalnej akceptacji stworzonego produktu przystępujemy do jego wdrożenia. Etap ten daje najwięcej satysfakcji i jest zwieńczeniem wcześniejszych procesów. Jeśli istnieje potrzeba to przeprowadzamy szkolenie z zaimplementowanych przez nas rozwiązań.

6 Wspieranie

Stawiamy na budowanie długofalowych relacji. Nie poprzestajemy na samym wdrożeniu – kompleksowo podchodzimy do naszych Klientów i ich potrzeb. Po wdrożeniu produktu oferujemy długoterminowe wsparcie, aby utrzymać wysoki poziom satysfakcji z naszych usług.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zrealizujemy Twój pomysł od kreacji graficznej po oprogramowanie zawsze dbając o Twoje cele i uwzględniając zaplanowany budżet

ZAPYTAJ O OFERTĘ