Lider niemieckiego rynku ślusarki metalowej i aluminiowej oraz konstrukcji całoszklanych

Platforma umożliwiająca generowanie zamówień z rozbudowanym systemem CMS

Cel projektu

Stworzenie dedykowanego systemu zarządzania produktami, ich katalogami oraz kontami klientów w celu umożliwienia generowania zamówień

Korzyści z projektu

  • automatyzacja procesu zakupowego klientów WSS
  • maksymalna możliwość konfiguracji systemu przez właścicieli produktu
  • swobodne zarządzanie zawartością produktów oraz przypisywanie ich do katalogów
  • 
tworzenie indywidualnych kont z przygotowaną ofertą dla poszczególnych klientów
  • monitorowanie ilości klientów, ich aktywności oraz statystyk odwiedzin poszczególnych podstron
  • pobieranie przejrzystego podsumowania oferty w pliku pdf

Wyzwania w projekcie

Lider niemieckiego rynku ślusarki metalowej i aluminiowej oraz konstrukcji całoszklanych zwrócił się do nas z zapytaniem o stworzenie dedykowanego systemu z zaawansowanie rozbudowanym systemem CMS. Nowa platforma miała zautomatyzować proces zakupowy i zapewnić łatwy dostęp do konkretnych ofert dla poszczególnych klientów. Wymagane było zapewnienie monitorowania oraz wyświetlania statystyk na temat aktywności klientów oraz ich wyświetleń. Klient cenił sobie jakość wykonania i precyzję połączoną z łatwością obsługi systemu. Wymagało to od nas szczególnego zaangażowania w projekt, a także sporządzenia klarownej dokumentacji opartej o wszystkie możliwe scenariusze.

Realizacja projektu

Wdrożony system pozwala na sprawne zarządzanie produktami oraz ich zawartością. Panel administratora posiada pełną gamę funkcjonalności, dzięki której dodane produkty można przypisać do wybranych katalogów. Dzięki temu rozwiązaniu, można w dowolny sposób nimi manewrować i przypisywać do różnych zestawów.

W panelu administratora istnieje także możliwość  stworzenia konkretnego użytkownika i przypisanie do konta wybranego katalogu lub zestawu produktów. Do tak stworzonego konta możliwe jest logowanie w celu sprawdzenia specjalnie utworzonej oferty. Ponadto istnieje także możliwość korekty rodzaju i ilości produktów oraz ponowne wysłanie zapytania lub pobranie podsumowania w pliku pdf.

System ten pozwolił firmie WSS na zwiększenie automatyzacji procesu sprzedaży, a także wpłynął na znaczny komfort zarządzania zasobami asortymentu.

Technologie

W projekcie dedykowanego systemu dla niemieckiej firmy WSS wykorzystaliśmy głownie technologie takie jak CSS3, HTML5, JavaScript, Angular.

Referencje

Firma k-org.pl była wykonawcą zleconych przez nas prac programistycznych. W ramach projektu firma zaprojektowała oraz wdrożyła dla nas dedykowany system zarządzania produktami, zawierający również panel klienta, umożliwiający generowanie zamówień wewnątrz systemu.

Proces projektowania przebiegł bez zarzutu na wszystkich jego etapach, począwszy od negocjowania warunków zlecenia, skończywszy na przeszkoleniu personelu z obsługi produktu. Firmę wyróżnia doskonała organizacja pracy, terminowość oraz zrozumienie potrzeb klienta. System został zaprojektowany z najwyższą starannością, gwarantującą jego jakość i funkcjonalność.

Współpracę z k-org.pl oceniamy jako celującą. Polecamy ich usługi każdej firmie, chcącej usprawnić procesy odbywające się w ramach jej struktur i zmaksymalizować ich efektywność.

Jarosław Prędki