Dobrze zaprojektowani

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Sentencja ta brzmi banalnie, jednak wciąż jest istotna i aktualna we wszystkich relacjach społecznych. Sprawdza się również w prezentacji swojego biznesu jako firmy godnej zaufania.

Dlaczego jesteśmy dobrze zaprojektowani?

Założyć firmę może każdy. Jednak w dzisiejszych, wymagających czasach nasyconego konkurencją rynku, to tylko drobny kroczek do realizacji swoich planów.

Pisząc do potencjalnych klientów przedstawiamy się jako młoda firma, posiadająca jednak lata doświadczeń każdego z tworzących ją pracowników. Jest to oczywiście prawda ale korzystając ze specyfiki bloga chcemy ten opis uzupełnić. Przede wszystkim jesteśmy zespołem poruszającym się w obszarach szeroko rozumianego IT. Praca w firmach, agencjach, zdobywanie doświadczenia w pracy dla klientów mniejszych, większych i korporacyjnych nauczyła nas jednego – kluczem do perfekcji jest bezbłędnie napisany algorytm. Żaden, nawet najlepszy pomysł nie obroni się, jeśli w linijkach kodu zabraknie nie tylko „;”, ale i sprytu.

Na czym polega w tym wypadku spryt? Na tym, by jasno określić swoje kompetencje, zestawić ze sobą te najmocniejsze i konsekwentnie realizować ich wzrost. Tym jest właśnie k-org.pl i o tym będziemy pisać na naszym blogu. O tym, że jesteśmy zespołem profesjonalistów i pasjonatów, których kompetencje uzupełniają się tworząc pełnoprawny, doskonale zaprojektowany produkt.

Czym się zajmujemy i o czym będziemy pisać?

Tysiące linijek kodu

Projektujemy strony internetowe, systemy dedykowane i tak, robimy to dobrze. Od momentu, w którym rozpoczęliśmy prace nad pierwszym projektem, „minęły” tysiące linijek kodu. Na blogu weźmiemy pod lupę niektóre z naszych realizacji i spróbujemy pokazać, jak praca nad nimi widziana była oczami twórców.

To nie pokaz mody

Ale każdy z naszych klientów może liczyć na to, że wszelkie potrzeby związane z projektowaniem graficznym zostaną przez klientów ocenione westchnieniem zachwytu. Kiedy możemy, bawimy się formą, jednak zawsze jako najważniejsze stawiamy, by nowy „look” podkreślał to, co najważniejsze ze smakiem i pokazywał dokładnie tyle, ile należy pokazać.

Niekończąca się partia szachów

Bo tym właśnie jest projektowani strategii marketingowych dla naszych klientów. Dlaczego niekończąca się? To nie tylko zasługa coraz to nowych zleceń, ale przede wszystkim tego, że rynek i zapotrzebowanie klientów zmienia się z tygodnia na tydzień. Śledzimy trendy, uważnie obserwujemy i analizujemy. Wiemy, że nigdy nie dotrzemy do końca ścieżki, ale piękno strategii polega na tym, by umieć ominąć przeszkody, być przygotowanym na dłuższe wzniesienia i nawet na środku pustyni wiedzieć, gdzie znaleźć wodę.

Mówienie ze zrozumieniem

Nie mamy zamiaru popisywać się tym, jak doskonale operujemy profesjonalnym językiem, naszpikowanym wielosylabowymi słowami. Będziemy mówili o nas po prostu i szczerze, odpowiemy na pytania łatwe i trudne, czasami tez pozwolimy sobie na dowcip. Dlaczego? Bo właśnie w takiej atmosferze pracujemy z naszymi klientami – atmosferze zrozumienia i zaufania. Nie musimy się w końcu popisywać, ponieważ jesteśmy dobrze zaprojektowani.

Comments
Comments are closed.