Strony firmowe

Wyróżnij swój biznes w sieci! Dzięki nowoczesnej, zoptymalizowanej pod kątem urządzeń mobilnych witrynie, skutecznie zareklamujesz swoje produkty lub usługi w internecie. Strony www nie tylko pozwalają na dotarcie do nowych klientów, ale także poprawiają komunikację z tymi obecnymi.

Strony wizytówki

Strona wizytówka to idealne rozwiązanie dla małych firm, które chcą szybko zaistnieć w sieci przy relatywnie niskich kosztach. Jest to strona zawierająca wszystkie niezbędne informacje dotyczące danej firmy. Z założenia jest prosta, czytelna i nie posiada dodatkowych podstron.

Sklepy internetowe

Sprzedaż w sieci może być prostsza niż kiedykolwiek wcześniej. Projektujemy i tworzymy nowoczesne sklepy, które z łatwością mogą być obsługiwane na każdym urządzeniu. Przejrzysty i funkcjonalny wygląd sklepu internetowego pomoże zrealizować Twoje cele sprzedażowe.

Landingi

Landing page to prosta strona docelowa, która wyświetla się po kliknięciu w baner reklamowy, link sponsorowany czy newslettter. To uniwersalne narzędzie, które ma za zadanie szybko i skutecznie przekonać odbiorcę do wykonania określonej akcji oraz pozyskać kontakty biznesowe.

Jakie są witryny, które tworzymy?

Responsywne

Tworzymy w pełni responsywne witryny internetowe. Oznacza to, że układ strony automatycznie dostosowuje się do wielkości ekranu urządzenia. Dzięki temu wyświetlane na ekranie treści są wygodnie w odbiorze dla użytkowników tabletów lub smartfonów.

Edytowalne

Wszystkie tworzone przez nas witryny internetowe posiadają system CMS. Dzięki systemowi zarządzania treścią w łatwy sposób można dodać lub zmodyfikować na swojej witrynie teksty, produkty oraz galerie zdjęć.

Dopracowane

Dokładamy wszelkich starań, aby projektowana witryna była estetyczna i atrakcyjna wizualnie. Nie zapominamy też o funkcjonalności i użyteczności projektowanych rozwiązań, tak aby efekt końcowy wzbudzał zachwyt w odbiorcach.

Zoptymalizowane

Dzisiejsze strony muszą działać płynnie i szybko na dowolnym urządzeniu. Dlatego już na etapie tworzenia przestrzegamy dobrych praktyk, dzięki temu stworzona strona działa szybko i wydajnie.

Co jeszcze możemy Ci zaoferować?

Odświeżenie

Posiadasz już witrynę internetową ale chciałbyś ją odświeżyć lub uaktualnić zamieszczone na niej treści? Zaproponujemy Ci rozwiązania, które uatrakcyjnią i wyróżnią Twój biznes w sieci!

Utrzymanie

Oferujemy także bieżącą opiekę nad witryną. Diagnozujmy i rozwiązujemy zgłaszane problemy, modyfikujemy treści, pilnujemy dat przedłużenia ważności domeny czy hostingu oraz reagujemy na obecne potrzeby.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zrealizujemy Twój pomysł od kreacji graficznej po oprogramowanie zawsze dbając o Twoje cele i uwzględniając zaplanowany budżet

ZAPYTAJ O OFERTĘ